O MNIE

O MNIE

Jestem Angelika Odojewska, założycielką Arteri Design. Moja pasja do projektowania wnętrz przerodziła się w pełnoprawny biznes, który łączy estetykę z funkcjonalnością. Mimo młodego wieku  zgromadziłam bogatą wiedzę na temat najnowszych trendów i standardów w dekoracji wnętrz.

Arteri Design to nie tylko firma projektowa – to misja. Chcę pokazać, że każdy może pozwolić sobie na konsultację z projektantem wnętrz. Lata, gdy usługi projektowe były zarezerwowane tylko dla nielicznych, minęły. Dziś stawiam na dostępność i indywidualne podejście do klienta.

Wierzę, że wnętrze ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. To w nim spędzamy czas, pracujemy, odpoczywamy. Arteri Design nie tylko tworzy piękne przestrzenie, ale także dba o komfort i harmonię.

Zapraszam do zapoznania się z naszym portfolio i skorzystania z naszych usług. Razem stworzymy wnętrze, które będzie odzwierciedlać Twoją osobowość i spełniać Twoje potrzeby.

POKOJE I MIESZKANIA "MŁODZIEŻOWE"

Jako młoda projektantka doskonale rozumiem aktualne potrzeby i oczekiwania współczesnej młodzieży. Moim celem jest odmienienie stereotypowego obrazu pokoju czy mieszkania nastolatka oraz młodych dorosłych powyżej 18 roku życia. Przez wiele lat potrzeby tej grupy były bagatelizowane, a pod pojęciem „młodzieżowe” kryły się jaskrawe kolory na ścianach i wielokolorowe meble z zaokrąglonymi krawędziami, które pamiętamy z lat 2010.

Jako projektantka i młoda osoba, zdaję sobie sprawę, że współczesna młodzież zasługuje na indywidualne podejście i aranżację wnętrz, które spełniają zarówno wizualne, jak i funkcjonalne wymogi. Uważam, że pokoje młodzieżowe powinny być przemyślane i dostosowane do potrzeb użytkowników, łącząc estetykę z praktycznością. Moje projekty mają na celu stworzenie przestrzeni, która nie tylko wygląda nowocześnie i stylowo, ale również wspiera rozwój, relaks i codzienne życie młodych ludzi. Przykładam dużą wagę do detali, które czynią wnętrza wyjątkowymi i dostosowanymi do indywidualnych gustów i potrzeb

 

PORTFOLIO

Best Brands Only

Subskrybuj Newsletter​

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.