» O firmie

Kontakt

  • Sklep online Arteri.plP.U.H. Bartosz Siuszko
    NIP: 558-180-54-45
  • E-mail:sklep@arteri.pl
  • Telefon+48 500 34 34 53
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00 Zamówienia w sklepie można składać przez 24/7

O firmie

Informacje o firmie

Sklep internetowy Arteri.pl jest własnością firmy P.U.H. Bartosz Siuszko(NIP: 5581805445)

Nowoczesny i ponadczasowy styl, jak i wysoka jakość biżuterii to oferta, którą prezentuje nasz sklep. Oferujemy Państwu szeroką gamę wyrobów jubilerskich wykonanych ze złota i srebra najwyższej próby, wzbogacanych najpiękniejszymi kamieniami szlachetnymi: diamentami, szafirami, rubinami i szmaragdami.

Bogaty asortyment biżuterii to jednak nie wszystko – podobnie, jak renomowane salony stacjonarne, przywiązujemy ogromną wagę do profesjonalnej obsługi Klienta. Zawsze z największą przyjemnością doradzamy wybór konkretnych produktów. Wysyłając paczkę dbamy o to, by była ona solidnie i estetycznie opakowana.

Nasz sklep internetowy został dostosowany do najnowszej technologii i dzięki temu staje się dostępny dla wszystkich urządzeń mobilnych. Pozwalamy więc Państwu na przeglądanie naszej aktualnej oferty, jak i dokonywanie zakupów biżuterii w każdym miejscu i czasie.

Zgodnie z obowiązującym prawem, oferowane wyroby ze złota i srebra mają wybitą przez Urząd Probierczy odpowiednią cechę probierczą.

Gwarantujemy, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji oferowanej przez nas biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.

Przejdź do strony głównej